| InAnotherLife a întrebat:

Pot oricând să-mi retrag dosarul de la facultate? Sunt înscris la Asachi în Iași, la "Electronică și telecomunicații" pe buget și vreau să-mi retrag dosarul până cel târziu 2 octombrie. Trebuie sa depun o cerere sau doar mă duc la secretariat, cer dosarul și semnez pentru retragere? Care sunt demersurile, pentru că mă duc la Iași într-o zi și vreau tot în aceeași zi să mă și întorc cu dosarul lăsat acolo...

Ei n-au voie să nu-mi elibereze documentele când cer asta, mai ales că sunt și la buget, ba chiar am și plătit la ei taxă de înscriere.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Poti oricand sa iti retragi dosarul de la orice facultate.