| kriskti a întrebat:

Pot sa bag bani in paypal fara sa asociez contul bancar? Ca am auzit ca poate sa iti ia bani daca asociezi contul.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca nu ai contul bancar legat de paypal, cum depui banii?

Nici un cont de Payal nu se poate folosii daca nu ai credit card sau cont bancar atasat de el, in asa fel incat paypalul sa poata sa-ti traga bani din cont dar si sa-ti depuna.
Paypalul NU este o banca, este o platforma de facut plati (pentru cumparaturi sau transferuri in alte conturi de paypal), sau primit bani online, pe care tu singura ti-i directezi spre contul tau bancar.
Lucrez de peste 10 ani cu Paypalul si este cea mais erioasa platforma de plati online din lume!