| ANDRErock a întrebat:

Pot sa ma uit pe youtube, pe Samsung corby S3650, cu vreun program?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Raspuns Orange:
Pentru a putea viziona videoclipurile Youtube, iti recomand sa accesezi m.youtube.com, din browser-ul telefonului. De asemenea, este nevoie sa efectuezi o setare in meniul telefonului, mai exact sa mergi pe calea Meniu-setari-setari aplicatii-aplicatie redare media-setari VOD si sa te asiguri ca este selectat apn net ( profil Orange Internet )

| ANDRErock explică (pentru K0sti):

Mersi frate esti cel mai tarewinking! 1

| K0sti a răspuns (pentru ANDRErock):

happy Cu placere!