| DarkChocolate94 a întrebat:

Stiti un program bun de editat poze pentru Samsung corby S3650 fara net?

5 răspunsuri:
| Foxglove13 a răspuns:

Si eu am avut corby..si nu sunt. Abia am putut sa-mi bag 2 jocuri.

| idontgiveafuck2344 a răspuns (pentru Foxglove13):

Buna,si eu am si merg destul de multe jocuri pe el,chiar daca nu e foarte performant,e un telefon bun,face poze frumoase, muzica se aude tare, cu cardul de memorie nu ai probleme, fata de Samsung Star 3, care are foarte multe defecte, Corby e mai bun :* Mersi oricum happy

| FataTimida a răspuns:

Are android? Daca are poti incerca Pixlr Express sau PicsArt happy

| DarkChocolate94 explică (pentru FataTimida):

Nu are. Altceva?

| FataTimida a răspuns (pentru DarkChocolate94):

Nu stiu altele.