| Adyy5 a întrebat:

Pot sa sterg un cont de Facebook daca nu mai am contul respectiv si nu mai stiu parola? Daca da, cum?
Am încercat sa-l recuperez dar nu a funcționat.

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu poti.
Parola o recuperezi foarte usor pe mail sau numar de telefon, pe ce ai folosit.
Daca nu mai stii ce mail ai sau parola sau nu e pe numarul de telefon, nu ai ce sa faci!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai decat sa inviti prietenii sa dea report acelui cont asa ai mai avea sanse sa fie sters.

| Samariteanul a răspuns:

Da,daca stii cum se numeste.Le spui prietenilor si cunoscutilor sa de a toti raport la acel cont si Facebook-ul il va inchide cam intr-o zi.

| sthhall a răspuns (pentru Samariteanul):

Bați câmpii, nu te poți baza pe asta. El a cerut ceva pe moment, asta i-am spus.

| Tukann a răspuns:

Nu se poate sa il stergi daca nu te poti conecta pe el

| vip425 a răspuns:

Daca nu reusesti sa il recuperezi cu mail-ul atunci nu se mai poate face nimic. Poti incerca sa ii contactezi pe cei de la Facebook sa le spui problema.

| BlackRose03 a răspuns (pentru vip425):

Cum ii contactez?

| vip425 a răspuns (pentru BlackRose03):

Ai pagina pentru Support si poti face foarte usor un Tiket.

| sthhall a răspuns:

Îți trebuie parola, trebuie să confirmi că tu ai fost posesorul contului. Altă variantă nu ai.