| lolelia a întrebat:

Am un cont mai vechi pe facebook, de care am uitat, insa acum l-a gasit o fata si am o pooza oribila pe el, nu stiu cum sa sterg contul deoarece am uitat parola si de la facebooku-l respectiv, cat si de la ymail-ul pe care l-am facut, am incercat sa-i dau raport dar nu se intampla nimic, vaa rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Se sterge usor. nu mai stiu sigur acum dar intra pe you tube si scrie acolo stergere cont facebook si sunt tutoriale ce te ajuta.

| lolelia explică (pentru Laurentizyu):

Am incercat, acolo imi arata numai daca esti logat, si eu am mentionat in intrebare ca am uitat parola.

| Laurentizyu a răspuns:

Atunci nu prea ai ce sa faci dar uite-te pe you tube ca sunt clipuri cum sa descoperi parola cuiva de facebook, si asa procedezi si la tine sa intri.scrie Cum sa afli o parola de facebook,