| Adyy5 a întrebat:

Pot sa sterg un cont de Facebook daca nu mai am contul respectiv si nu mai stiu parola? Daca da, cum?

4 răspunsuri:
| Noone09 a răspuns:

Vorbești cu prieteni sa dea report apoi aștepți ca nenea Facebook sa iti rezolve problema

| MorioMD a răspuns:

Depinde, daca ai folosit contul in trecut, inseamna ca stii e-mail-ul sau numarul de telefon cu care te-ai logat. Poti sa stergi contul vorbind cu cei de la Facebook sau recuperand parola cu ajutor-ul e-mail-ului sau a numarului de telefon si dupa sa stergi contul.

| Adyy5 explică (pentru MorioMD):

Cum pot lua legatura cu ei?

| MorioMD a răspuns (pentru Adyy5):

Daca stii e-mail-ul, recuperezi parola, te loghezi pe cont si intri pe link-ul asta: https://www.facebook.com/help/delete_account?show_form=delete_account apesi pe Delete Account/Sterge-mi contul, si Facebook iti va sterge contul. Nu am dorit niciodata sa-mi sterg conturile de Facebook si nu stiu daca o sa se intample ceva dar merita de incercat :p.