| 334499 a întrebat:

Pot sa trimit un colet prin posta fara sa specific expeditorul?

Răspuns Câştigător
| RaluKkkk a răspuns:

Ai grija trebuie sa stii exact la ce timp sa o pui sa nu explodeze naiba pe undeva si sa nu explodeza acolo unde ti-ai propuslaughing)))))))))))))))))))))

6 răspunsuri:
| 334499 explică:

Dar macar fara sa dau numele si sa pun doar adresa?

| 334499 explică:

Ca trimit si eu o bomba big grin

| 334499 explică:

Ca trimit si eu o bomba

| RaluKkkk a răspuns:

Daca spui adresa si tot ce trebuie poti trimite coletul(presupun)dar am si eu o itrebare sa-ti spun de ce nu vrei sa se stie lumea expeditorul?

| RaluKkkk a răspuns:

Daca spui adresa si tot ce trebuie e posibil sa mearga dar am si eu o intrebare de ce nu vrei sa se stie expeditorul?

| RaluKkkk a răspuns:

Ai grija sa pui la timpul corect sa nu explodeza pe undeva si sa nu explodeze unde ti-ai propuslaughing)))))))))))))))))))))))))))