Stefan
| Stefan a întrebat:

Primaria capitalei pregateste parcari colorate, este o masura buna pentru posesorii de autoturisme?

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

La ce ajuta? Vor fi mai multe, mai late, mai... parcari? A mai fost unu' la Cluj care a colorat banci, trotuare, stalpi copaci in tricolor...

3 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ptr posesorii de autoturisme va fi la fel. Doar banii vor merge in alte conturi. In loc de buzunarul lui Cocos (sponsorul d-nei Udrea), la primarie, si mi se pare normal sa fie asa.

| silvio a răspuns:

Da, vor fi mai vesele rolling on the floor, dar mai spatioase in niciun caz
in plus vor fi mai usor de reperat din aer de catre posesorii de autoturisme cu aripi rolling on the floor

| Razvy197 a răspuns:

Da