| AC4S4 a întrebat:

Pentru votanții USR-PLUS: Pe cine preferați pentru candidatura la primăria capitalei? Pe Nicușor Dan sau pe Vlad Voiculescu?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu nimic despre experiența manageriala a lui Nicușor. Deci pe Voiculescu

| GabiDumitrescu a răspuns:

VV ar trebui sa ajunga din nou la sanatate, nu la primaria Bucurestiului. Pe Nicusor nu il prefer nicaieri. Gasesc ei pe altcineva la primarie.

| AC4S4 explică (pentru GabiDumitrescu):

Între ei va fi "bătălia" în USR-PLUS.

| goguPatent a răspuns:

Eu l-as vedea pe Barna potrivit pentru pozitia asta. Capata experienta si notorietate in politica ca ii trebuie. Ca experienta de manager se presupune ca are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Viorica Dancila! ( troll)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti votantii usr-plus ar trebui sa realizeze ca trebuie s-o voteze pe doamna firea

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel cum au votat-o pe "doamna" dancilawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tata candideaza de la pnl acum, deci votez si eu nicusor