| Alfonso a întrebat:

De cv mai mult timp am probleme cu videoclipurile de pe net! Nu imi mergea niciunu se bloca, mergea in cadre, pana cand am formatat pc, acum imi merge Youtube perfect, dar alte situri unde vreau sa ma uit si eu la un serial nu imi merg, ma uit doar la poze ca numai video nu e! Am flash player, am google chrome, am incercat si cu explorer degeaba! Ce sa fac plis! Va rog mult! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

S-ar putea sa fie de vina placa video, adica sa iti mearga clipurile de 480p dar sa nu iti mearga in 720/1080...Ce placa video ai?

| Alfonso explică:

Am placa video onbord, si stiu ca ar trebui sa duca pana la 128 mb.Nu e foarte buna!

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Reinstaleazati flash player dar ai grija sa t=stii ce versiune ai