| cs92gda a întrebat:

Problema Facebook:
Incerc sa trimit cateva solicitari unor cunoscuti, si la scurt timp ma delogheaza, cand ma loghez din nou, imi apare ca, numai pot trimite solicitari timp de 2 zile (s-au acumulat si acum am ajuns la 30 de zile).
Mentionez ca, mi se intampla foarte des (trimit 2-3 solicitari si ma delogheaza)
Ar avea o solutie careva?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca l-e tot trimiti (asa mi s-e intampla si mie) iti face pauza de doua zile.(nu mai poti trimite)asteapta si nu mai trimite. o se se rezolve. Pupici!