| Pricopi a întrebat:

Problema mea este ca am facut ubgrade la Windows 10 si merge cateva ore bune perfect laptopu si dupa aia mi se incarca greu tot dintr-o data toate paginile am oprit si Windows ubdate si tot asa merge as vrea sa revin inapoi la Windows 8 dar faza e ca nu pot deoarece nu-mi apare la recovery reveniti la windows8.1 si a-mi apare decat reset si refresh laptop atat laptopu are Windows8 din fabrica direct si a-mi doresc sa revin inapoi

Răspuns Câştigător
| Forin_Urk_1995 a răspuns:

Reinstall windows 8 nu te lua dupa asta cu daemon tools ca nici el nu stie ce dracu zice... nu-ti permite ti-e win 10 problemele apar de la bios si e cam greu sa faci update. deci reinstall...

2 răspunsuri:
| Haşa07 a răspuns:

O sa iti zic pe pasuri:
Pasul1: Intaleaza-ti Daemon Tools Lite.
Pasul2: prima data spune-mi cati bit are laptopul tau si dupa o sa continui...

| Iordache_Robert_2000 a răspuns:

Salut! Poate crash-ul de la Windows 10 este unul temporar si problema te se va rezolva in urma unui update de sistem. Depinde ce laptop ai pentru a reveni la sistemul de operare intial...(unele au un buton de ASSIST)