| 熊Panda熊 a întrebat:

Nu stiti cumva un site de genul "intreaba psihologul "? Am niste probleme si deja nu mai suport sa le tin in mine. Cu doamna psiholog de la scoala deocamdata nu pot sa vorbesc.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te poti descarca aici, ce probleme ai?

| 熊Panda熊 explică (pentru RAY):

Nu, e ceva ce trebuie discutat mai in privat, cu cineva cu experienta.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru 熊Panda熊):

Chiar daca sunt bosorog, sau poate tocmai, nu-mi amintesc sa fi simtit sa intreb un psiholog ceva, din contra, ei ma intreaba. Daca ajung la ei. Am ajuns odata incidental si mi-am dat seama ca sunt oameni necajiti, in general.
Asta nu inseamna ca nu sunt intr-adevar psihologi care sa ne poata ajuta. Eu insa, nu ca ma dau mare, dar nu am intalnit!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce te doare man? happy

| R0R0 a răspuns:

Poti vorbi cu mine oricand.
Poate as reusi sa te ajut!

| 熊Panda熊 explică:

A! Si sa nu-ti ceara bani.

| mili25 a răspuns:

Cauta un psiholog si incepe sa faci consiliere. Chiar daca te costa, el stie ce face!
sa "vorbesti " cu un strain pe site-uri poti sa o faci oriunde...dar nu te astepta la mari rezultate.
Si eu am terminat psihologia, dar nu sunt psiholog de profesie. Si nu ar fi corect sa imi dau cu parerea si nu as fi de acord sa te expui in fata unui om din spatele unui pc.
Daca este vorba despre un subiect mai delicat, mergi la un psiholog.
happy capul sus!
Succes

| 熊Panda熊 explică (pentru mili25):

Cam ai dreptate. Multumesc happy!