| Kanames a întrebat:

PUTETI SA-MI RECOMANDATI MAI MULTE SISTEME PC Pentru gaming si editare video de mentionat fara DVD writer buget 4500 lei

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Un Dell I7, 8gb ram, video 1gb, la 34 mil.
http://bit.ly/Tvkqg5
Daca nu te satisface da un semn, gasim si mai scumpe. :)
Bafta

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Este un buget destul de bun, ar fi pacat sa il irosesti pe un Pc gata facut. Eu ti-as recomanda sa ti-l faci pe bucati, iesi mult mai bine asa, e evident, ti-l faci cum vrei tu, bun si stabil, dar daca iei unu din magazin, iti spun eu 100% ca nu ai sa gasesti un pc stabil, o sa fie piese ce iti convin si piese ce nu-ti comvin... deci gaseste si tu pe cineva care stie si sa iti arate cam.ce ti-ar trebui pentru un pc gaming.
bafta!