| andy14 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum curat un lantisor de argint? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| matei1411 a răspuns:

Daca s-a inegrit stergel cu o periuta de dinti folosita si cu pasta de dinti. eu asa fac si ii da luciu (funda?):d

2 răspunsuri:
| Abstract123456 a răspuns:

Pune intr-o cana 3-4 lingurite de sare. baga lantisorul in sare apoi pune apa pana se umple cana.lasa-l asa o noapte si o sa straluceasca mai frumos decat inaintebig grin

| BloomBut a răspuns:

Din cate stiu eu se poate curata cu pasta de dinti sau bicarbonat thinking