| MarioAlex123 a întrebat:

Recent am avut proba medicala pentru liceul militar, am trecut de tot dar am fost declarat la oftalmologie inapt mai exact la plansele ishihara, cand am ajuns acasa si am facut o auto-evaluare nu am avut nici o greseala. Am depus contestatie pentru sustinerea probei inca odata, stiti cumva daca imi da ceva diferit? Va rog mult! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa-ti dea ceva diferit, fiindca acele planse fac parte din testarea obligatorie si eliminatorie a ochilor si cred ca o vei pica si de data asta, fiindca problema ta medicala nu-ti permite sa vezi bine.

| MarioAlex123 explică (pentru Violleta2022):

Nu am nici-o problema medicala, am si spus, cand am ajuns acasa si am facut o auto-evaluare cu o carte diferita, nu am avut nici-o problema

| Violleta2022 a răspuns (pentru MarioAlex123):

Succes atunci, la contestatie!

| MarioAlex123 explică (pentru Violleta2022):

Am revenit cu raspunsul contestatiei, APT big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru MarioAlex123):

Felicitari!

| StateEmy a răspuns (pentru MarioAlex123):

Buna,ce anume te-a pus să faci la contestație?

| CarnatIrina a răspuns (pentru MarioAlex123):

Unde ai fost la contestatii?

| MarioAlex123 explică (pentru CarnatIrina):

Spitalul militar "Carol Davila"

8 răspunsuri:
| MugiPericol a răspuns:

Pentru o evaluare cat mai corecta probabil o sa iti dea diferit.