| Praaaaa69 a întrebat:

Buna Ziua, am o problema care ma framanta. vreaau sa ma duc la liceul militar... dar in trecut am facut hanadbal 6 ani si m-am ales cu un chist la genunchiul drept. o sa ma impiedice la trecerea probei medicale? multumesc!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai numai tu poti sa-ti dao seama! daca te jeneaza la mers si alergat sigur vei avea probleme la probe.Mergi la un medic ortoped si vezi ce se poate remedia. Multa sanatate si Bafta!

| Oanna96 a răspuns:

Probabil te va impiedica, daca inca ai probleme cu genunchiul este destul de greu sa treci si probele sportive sad