| R3zZ a întrebat:

REPEDE VA ROG! De ce mi s-au facut pe desktop toate iconitele la fel?
Numele este bine doar ca toate iconitele sunt la fel cu forma de google chrome!
Si pe ori care as da mi se deschide google chrome!
Sunt foarte ingrijorat si nu stiu ce sa fac!
va rog mult ajutati-ma sad
Dau funda

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Dai pe un program. Selectezi deschide cu si alegi programul bun.
Ai jos o casuta cu o optiune gen deschide toate programele la fel cu... Pe asta cred ca ai selectat-o
Faci asa pentru fiecare tip de program care se deschide cu chrome daca nu isi revine singur.