| skyper10 a întrebat:

Am google chrome si nu mai merge sunetul.Am umblat si la mixer, dar tot degeaba.Am instalat google chrome din nou, dar fara nici un rezultat...Mai aveti o idee?

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Rezolvarea problemei

trebuie sa aveti instalat

DivX HiQ
si
DivX Plus Web Player HTML5
le gasiti la extensions daca folositi chrome

eu le dadusem unlistal nu aveam idee ca pot afecta sunetul

| Raul_Petrovics_1999 a răspuns (pentru AlexaS):

Ajutati-ma si pe mine va rog ca nu stiu de unde sa iau alea straight face

9 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Si eu am patit la fel acum straight face

| paulp a răspuns:

In alte broowsere merge sunetul? presimt ca nu e de la browser...

| skyper10 explică:

In alte browsere merge sunetul.Doar la Google Chrome nu merge...

| skyper10 explică:

Am sa incerc

| skyper10 explică:

Nu le-am gasit. Poti fi mai precis? Thx.

| skyper10 explică:

Le-am gasit. Merge!winking

| Simionescu_Gabriel_1980 a răspuns:

Du-te jos la dreapta, nu la start si apasa pe sagheata care arata sageata care arata spre stanga si apare acolo volume si acolo apesi pe el si daca scrie all mute si e bifat debifeaza

| Harciu_Andrei_1995 a răspuns:

Unde le.ai gasit ca am si eu exact aceeasi problema straight face ajutor straight face