| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.am o problema la pc de kate ori veau sa joc si eu un joc de ex(gta) nu mrg imi apare ecranul negru si se inchide. oare dc? o fi dela placa video?

7 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Cred ca e de la placa videohappy

| SteauaROsie a răspuns:

Daca iti apare o eroare ii de la crack
daca nu ti apare
inseamna ca i de la placa video
si rami

| MrHaipa a răspuns:

Ce componente ai in PC?

| TupacAlive a răspuns:

Te rog spune ce placa video ai.sa vedem daca e de la ea

| elenaaxdd a răspuns:

Ai incercat sa vezi vreun film sau ceva? Daca nu merge nici la un film sau ceva video este de la placa video.

| CeaoS a răspuns:

Poate ti se incalzeste procesorul, poti folosi Everest sa afli temperatura (daca e peste 60 grade, atunci vei avea probleme).
Al doilea factor ar putea fi placa video, care la fel, se poate incalzi.
In ultimul rand windows-ul poate avea probleme de drivere, sau sistemul sa nu fie destul de perfomant.

| ??? a răspuns:

Pai rami ai am de 512 si placa video de 18 mb? e dela ea?