| omik a întrebat:

Sal' am si eu o problema cu poza de profil de pe TPU : la unele intrebari pe care le nu imi apare poza, la altele da. Si cand ma uit la profilul meu nu imi apare nici o poza sad. Ce pot face in acest caz? Dau fundita la cel/cea care ma ajuta cu problema asta

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Modificările complete apar în 24 de ore, nu imediat.
Dacă nu respectă dimensiunile avatarului, nu se va schimba poza, va rămâne în continuare cea veche.
Acum văd 3 persoane, din care o fată are un balon din gumă, șapcă roșie.
Pa, pa.

| omik explică (pentru Legiuitoarea):

Dar iti apare asa si la profil?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru omik):

Bună din nou.
La profil nu apare nicio poză.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| SherryXoX a răspuns:

Schimba.ti poza, poate nu are format bun

| omik explică (pentru SherryXoX):

Am incercat cu mai multe poze...dar tot nu a mers