| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare TPU-istilor! As avea si eu o intrebare,nu prea inportanta asa,dar zic sa o adresez,ca de mult ma framanta! Si anume:stie cineva unde se gaseste in Bucuresti un magazin care cumpara piese de schimb pentru calculatoare,fiindca am un pc mai vechi,si e cam stricat,adica am probleme cu sursa,dar vreau sa il vand pe parti,pe componente!?! Deci stie cineva vreun magazin care sa nu se caliceasca la bani, un magazin serios, deci! Multumesc pe aceasta cale celor ce m-ajuta! Sanatate si bafto dello dellooo!

1 răspuns:
| GOLD99 a răspuns:

Nu sunt bucuresteanca deci nu am idee de unde se pot face rost