| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Salutare natiuneee...ce se intampla daca dau "disable" adica debifare "windows event log"? Adica ma refer la ce foloseste acest "windows event log",si daca il opresc ce s-ar putea intampla rau sau mai putin bun in laptop-ul meu. Daca ma intrebati de ce vreau sa il opresc,am vazut un mic tutorial pe "youtube" si anume daca il opresc, poate opri lagging-ul in anumite jocuri, de exemplu "GTA 4"+inca cateva...sa va comfirm daca asa e,nu stiu ca nu am incercat,depinde de ce raspunsuri primesc! Unii zic ca daca opresc asta, cica as risca ca in cateva zile sa nu mai imi mearga netul, acuma..nu stiu, nu sunt sigur! Dar e o afirmatie cam de luat in seama! Daia am si intrebat, mai ales cine stie si cunoaste sau poate s-a confruntat cu asa ceva! Sanatate si bafta!

2 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Merge, mi-e imi merge acum Gta 4 foarte bine dar nu m-ai ma pot conecta la net pana nu il bifez la loc.

| SmOkInGkilL a răspuns:

Sincer nu stiu! dar poti incerca laughing