| Andreeas2011 a întrebat:

Sal tpu.As vrea sa stiu daca doare sa iti faci un tatuaj(in cazul unuia permanent si unu temporar). Funda

Răspuns Câştigător
| AnabelleKr a răspuns:

Da, doare, dar exista niste markere speciale cu care poti sa-ti faci unele temporare si costa in jur de 15 lei. Cauta pe google "marker tatuaje" si ai sa gasesti.
Gandeste-te ca mai tarziu poate vrei sa renunti la un tatuaj permanent si va fi dificil, asa poti sa il stergi sau sa-ti faci altul.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doare.
Asta e clar.
Dor amandoua la fel de mult
Bafta

Si pisikutza
Si la temporar de 6 luni / 6 ani
Se face cu ac
Tu poate zici de Henna
Cu pictatul big grin

| pisikutzza22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da la henna ma refeream

| pisikutzza22 a răspuns:

Permanent doare temporar nu doare
la permanent foloseste acul la temporar doar te picteaza

| dyanahanako a răspuns:

La permanent nu doare asa tare, e o senzatie ca arunci cand te faci cu un epilator, si depinde de zona, cam pe unde doare cu epilatorul doare si cu acul laughing)

| dyanahanako a răspuns:

La permanent nu doare asa tare, e o senzatie ca arunci cand te faci cu un epilator, si depinde de zona, cam pe unde doare cu epilatorul doare si cu acul laughing)

| yoo710 a răspuns:

La tatuajul permanent o sa te doara dar nu chiar asa tare. La cel temporar nu stiu.

| rapanul a răspuns:

La permanent doare la temporar nu doare