| mini96 a întrebat:

Vreau sa imi schimb Windowsu si o sa optez pentru 7. Dar de fiecare data cand schimb windowsu nu imi merge netu si trebuie sa il chem pe un baiat sa imi bage niste Ipiuri...stiti cumva cum pot sa fac si eu asta singur?

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Adica de fiecare data cand bagi windowsu trebuie sa faci conexiunea la net prin user si parola si tu nu stii sa faci conexiunea cu user si parola?

| mini96 explică (pentru FlorinDiablo):

Nu chiar nu stiu. Poti sami spui si mie te rog

| mini96 explică (pentru FlorinDiablo):

Chiar nu stiu.Imi poti spune te rogg

| mini96 explică (pentru FlorinDiablo):

Nu deci chiar nu stiu. Imi poti spune cum sa fac?

| FlorinDiablo a răspuns:

Deci ai facut sa zic asa spam iti dau un ghid explicat 100% bine si vei vedea ca e usor e explicat si cu imagini uite: http://1001tutoriale.ro/......ws-xp_1072

| mini96 explică:

Nu deci chiar nu stiu. Poti sa imi spui?