| ClaudiuGoosty a întrebat:

am formatat windowsu pe laptop (7) si nu imi merge netu? De ce? Ce trebuie sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Să instalezi driverul plăcii de rețea ce ar trebui să-l ai pe cd-ul ce vine cu laptop-ul sau îl gasești pe net căutând driverul în funcție de ce model de laptop ai(de exemplu Acer AOD257). Windows=driver pentru orice. Vrei să scapi de asta? Scapă-te de Windows.Succes

| lpavel a răspuns (pentru DeyCj):

Daca nu vrei sa mai folosesti acel laptop la jocuri scapa-te de windows DAR cum viata fara jocuri NU are sens mai bine RAMAI la windows! laughing))

| DeyCj a răspuns (pentru lpavel):

whistling.Depinde.Se poate face și altceva decât să-ți pierzi viața jucându-te.Cum ar fi. sportul happy. Best deal.

| lpavel a răspuns (pentru DeyCj):

Si jocurile fac parte din sport! EA Sports GAME! big grin