| Marin46 a întrebat:

Sal vreau sa strang si eu bani pentru ceva dar vreau sa-mi ziceti si mie cam cum ca eu sunt mai calic laughing si de obicei cand pun mana pe un ban la magazin ma duc laughing si vreau sa-mi ziceti cam cum sa ma abtin si cam cum sa ii strang mai repede. voi cand aveti nevoie de bani si nu va da parinti ce faceti? funda!

2 răspunsuri:
| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

Hmmmmwave pay eu daca strang bani merg la magazin da peurma imi dau seama k trebuie sa strang bani, ca am bevoie de eilaughing sunt constienta eu spun sa ii strangi sa te abti. funda? pls pls

| Blezz a răspuns:

Eu strang bani si bag la pariuri si castig mai multi laughing