| emilenescu a întrebat:

Sall, acum 3 zile am sters niste poze din greseala (le-am sters si din Recycle Bin), spuneti-mi cum le pot recupera, dar nu cu programul Ontrack EasyRecovery Professional ca nu merge.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca programul Recuva, il poti descarca de aici: http://www.piriform.com/recuva, este unul dintre cele mai bune programe de recuperare. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Nu le mai poti recupera. Odata ce au fost sterse si din Recycle Bin leai pierdut pentru totdeauna.Fii mai atent cind faci ceva.

| XK a răspuns:

Atunci nu mai ai sanse, ia-ti gandul de la ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau de poazele tale, dar nu le mai poti avea daca le-ai sters si din recycle bin