| ciprian2 a întrebat:

Sall! De curand am sters niste poze din iphone 4s (din greseala). Credeti ca le mai pot recupera?

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Le puteai recupera daca faceai back-up sau daca esti conectat in contul de iTunes si ai activata optinea de share photo stream. Eu si de pe alt telefon daca ma conectam in iTunes imi baga automat contactele si imi downloada majoritatea pozelor.

| valentino52 a răspuns:

ICloud nu iTunes am vrut sa zic

Răspuns utilizator avertizat
| gangnamstyle a răspuns:

Nai back-up nai poze cine e asa prost incat sa nu isi faca un back-up la phone mai ales daca are ceva pretios in el

| ciprian2 explică:

Va rog! Raspundeti urgent

| ciprian2 explică:

Mersi oricum