| Paty1999 a întrebat:

Pe telefonul meu care se numeste Nokia 201, am avut niste poze pe acre le-am sters din greseala. Exista vre un recycle bin sau ceva de unde le pot recupera?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca pozele tale sunt pe card de memorie si ai posibilitatea sa conectezi telefonul la un calculator, exista programe care te ajuta sa recuperezi fisiere sterse intentionat sau din greseala.
Un exemplu e "pc inspector smart recovery" (il scoti gratuit de pe net).
Daca nu ai posibilitatea sa conectezi telefonul la pc, nu prea am idee cum le-ai putea recupera.
Succes!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| ionut2424 a răspuns:

Buna! nu exista asa ceva.

| NoName234 a răspuns:

Nu,si eu am ecelasi telefon Nokia 201 si daca le-ai sters nu le mai recuperezi scuzesad

| bms0Mario a răspuns:

Buna!
Nu exista recycle bin sau ceva asemanator, dar daca le-ai avut salvate pe cardul de memorie poti incerca o recuperare de date.
O zi frumoasa!