| andreutzys a întrebat:

Sall All

mi-am luat domeniu. info; intrebarea mea este cum fac un site ca TPU? adica dati-mi niste scripturi gen TPU... adica tu pui intrebarea si raspund vizitatori si trebuie sa-ti faci cont

FUNDA LA PRIMUL RASPUNS!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca nu merita sa-ti dai osteneala sa faci asa ceva din moment ce exista TPU?

| andreutzys explică (pentru anonim_4396):

Am un forum legat de calculatoare, am vreo 50 de membri si ma gandeam sa fac si eu un site gen TPU unde utilizatori sa puna intrebari despre calculatoare... eu am cerut doar un SCRIPT!

1 răspuns: