| M5Lucian a întrebat:

Sall all si Buna, de cateva luni sa zic asa, am o durere in partea stanga a spatelui intre zona toracica si lombara durerea persista doar in stanga, precizez ca nu ma bloceaza, nu ma tine, ma pot apleca, dar cand stau in pat, ridic greutate sau stau putin aplecat spre stanga in piceoare ma ia un zunghi continu de il simt pana in cap, o fi vorba de o entorsa, sau un tendon tensionat? sau poate am o afectieune a coloanei? scolioza sau ceva de genu sad

1 răspuns:
| George_Sima_2000 a răspuns:

Ar fi indicat să iei o trimitere de la doctorul de familie și să faci un RMN