| fantimbaland a întrebat:

Am virtual dj. si cand dau sa fac o inregistrare imi arata "record error" si sub."can't open mp3 encoder " ce poate sa aiba? stiti o alta aplicatie mai buna? dau funda

2 răspunsuri:
| Florin_6699 a răspuns:

Sau poti sa incerci o alta versiune de virtual dj... care are incorporat acest encoder...

| Mihaiy10 a răspuns:

Nu are encoderul mp3...dar poti inregistra wav si dupa aia il comvertesti mp3 sau cauti pe net encoderul pentru versiunea de virtual pe care o ai