| Dominicc a întrebat:

Sall

Am vazut ca majoritatea au blog asa ca am zis sa imi fac si eu unul mic. http://claudiu-info.tk/

nu prea gasisem ce sa scriu pe el, asa ca l-am facut cu ce stiu eu mai bine. Imagine.

Nu are multe cuvinte pe el dar. se stie ce o imagine face cat 1000 de cuvinte.

Blogul meu semnifica creativitate, design.

pentru cei interesati de photoshop acolo vor gasi un strop de imaginatie.

inca sunt la inceput.
Pe viitor poate o sa fac si tutoriale daca e nevoie.
o sa mai postez imagini asa ca cei care vreti sa mai vedeti. ce pot zice decat sa il adaugati la favorite deocamdata.

daca vreti sa va lasati o parere acolo nu ar strica.

multumesc.
nu fiti rautaciosi

intrebarea e
v-ar fi de folos?

3 răspunsuri:
| Dominicc explică:

In photosop

| GaleaMarius a răspuns:

Tutoriale photo shop da ...cum sa decupez imaginea si sa o pun pe alta imagine si esti cel mai tare

| Adella92 a răspuns:

Foarte dragute imaginile in ce le-ai editat?