| dany7 a întrebat:

SAll. Am webcam in laptop(incorporat) cun pot sa o setez... cand dau webcam imi arat imaginea rasturnata cetoasa vreau sa mearga bine cum o fac?

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Conecteazate cu un alt Pc si regleaz-o din proprietatile messengerului.

| Andreea_Denissa_1990 a răspuns:

Am avut si eu problema asta. iti trebuie cd-urile de la laptop.ar trebui sa fie vreo 3. nu stiu eu sa explic, dar daca ai cd-urile, trebuie sa cauti pe cineva care sa se priceapa.un prieten ceva, si sa iti spuna ce sa faci. am incercat si eu sa il reglez de la mess, dar nu a mers.deoarece at cand am instalat driverele, nu le-am instalat corect :d