| Coss777 a întrebat:

Sall as vrea o parere am un calculator care i-am schimbat tot din el placa video, placa de baza, ram etc. meam pus pe el programe si un Windos xp ultima versiune...
Meam pus jocul Counter-Strike1.6 HD, si imi merge ca viteza melcului si mouse se misca si el incet ex:intru pe net google de bea imi misc mouse nu-i de la el e nou! Ce are calculatoru? Dau funda care zice ce are

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Vezi daca ai instalat driverele video.

| eandopuncttk a răspuns:

Ai instalat driverele si tot ce trebuie la calculator?

| Bybanu a răspuns:

Greu cu limba romana

| Merishoor a răspuns:

Depinde ce Pc ai si ce placa video ai Trimite mesaj cu toate datele despre pc si te ajut

| Coss777 explică:

E totu e bine tot am pus

| Coss777 explică:

Le-am pus

| Coss777 explică:

I le-am dat unui informatician si la facut beton nu stiu ce ia pus da a zis ca ia pus tot ce sa put sa puna