| daryusalex17 a întrebat:

Cine joaca css? mi se vede in reluare la mapele mai mari mi-am schimbat 3 windosuri si tot asa merge am procesor de 2, 8 ghz placa video 256 mb inainte cand meam bagat prima data css nu mai stiu ce windos aveam si mergea perfect. dati-mi o parere ceva poate e ceva de la drivere sau ceva nu stiu?

3 răspunsuri:
| dominyksk a răspuns:

Joaca pe rezolutie mica gen 800x600 si puneti detalile pe minim, pe viitor ia-ti o placa video de 512mb sau 1 gb gasesti si la 150 lei placa video de 1gb

| Snoopy001 a răspuns:

Te-ai gandit sa-l reformatezi calumea complet 100%, sau sa iti iei alt counter bft

Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda?

| daryusalex17 explică (pentru Snoopy001):

Da l-am reformatat si am avut mai multe countere tot asa mi se vede,, aseara am incercat sa imi pun drivere de video mai vechi,, am gasit cel mai vechi din 2007 si acum se vede tot mai clar trebuie sa gasesc mai vechi de atat