| alex96845 a întrebat:

Sall! As vrea sa intre ceva despre mare deoarece in seara asta la 2 dimineata plec simi trebuie repede raspuns dau funda albastra! este vreun parc de distractii? cum o sa fie vremea? Si este apa curata? sunt alge mai la suprafata?
repede dau funda albastra primul raspuns ii dau funda albastra!

Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Parcui de distractii sigur sunt, depinde de statiunea in care te duci, vremea nu stiu, cauta pe internet, exact statiunea in care te duci, algele si ele depind de statiune, dar totusi sunt destule alge cam in orice statiune, s-au mai dus acum nu sunt sa te ineci in ele laughing Funda te rog.

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

"în seara asta la 2 dimineața" Mda laughing. Poate ne zici și care mare & stațiune.

Răspuns utilizator avertizat
| Damasc a răspuns:

Nu fundita mov? Unde mergi la mare ce statiune in ce parte exprima-te!

| Schnitzel a răspuns:

Parc de distractii ar fi Satul de vacanta aproape de mamaia, daca vrei si Aquamagichee hee Vremea o sa fie buna in zilele urmatoare. Din cate stiu alge nu prea mai sunt

| Ouster98 a răspuns:

Nu prea sunt alge in perioada asta si totusiar fi mai bine sa mergi la mare decat la aqua magic pentru ca la mare poti face mai multe lucruri decat la parcul acvatic in ciuda tuburilor de apa. Funda?