| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cand se lanseaza ipod 5g?

27 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

IPod Touch a-5-a generaţie - data de lansare nu este confirmată încă de nimeni.Nici un oficial Apple nu a facut o declaratie in acest sens dar se presupune ca spre sfarsitul anului acesta(2012)!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

In legatura cu iTunes ce vrei sa faci?

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Singura metoda pe care o stiu este iTunes! Tu ai probleme la sistemul tau de operare si nu-mi dau seama care sunt! Tin minte ca ti-am dat link de descarcare offline. Daca pe ala nu poti sa-l instalezi nu stiu cu ce te-as mai putea ajuta! Parca ti-am zis sa inchizi firewall si antivirus la instalare.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

1) Du-te la Control Panel - Programs - si dezinstaleaza Itunes.

2) Apoi intra in C:/Program Files (x86)/Common Files/Apple/Apple Application Support

3) Sterge manual -> ApplePushService.dll

4) Sterge si iCloud daca il ai in -> Programs.

5) Re-install Itunes (se va instala un nou dll ->>> ApplePushService.dll)

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Intra in start -> control panel -> Programs > 'Uninstall a Program' -> si spune daca ai -> Klite Mega Codec Pack instalat in pc. Daca este ->Dezinstaleaza!

Intra din nou in C: \ Program Files \ Common Files \ Apple a \ CoreFP \ si sterge ->>> CoreFP.dll

Dupa ce descarci iTunes ->da click dreapta pe pachul descarcat si ->RUN as administrator->porneste instalarea! Dupa fiecare operatie da un restart la computer.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Fa pasii urmatori

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Dupa ce stergi dll-ul da un restart ->dupa ce dezinstalezi iTunes ->da un restart -> ar fi foarte bine sa folosesti Ccleaner ->dupa folosire ->da un restart!

| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu folosesc messenger si nici team v. Imi era mai simplu prin team dar nu pot sa-l folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Sa cureti registri din windows de resturi lasate in urma dezinstalarii de programe.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Te-am intrebat daca il ai! Daca nu il ai este si mai bine pentru ca programul intra deseori in conflict cu iTunes si nu se poate instala. Mai bine daca nu il ai pentru ca nu-ti trebuie!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu stiu ce sa-ti mai zic decat ->reinstaleaza windows-ul!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Incarca pe stick 8 GB si apoi descarca in laptop si apoi incarca-l din nou...pana faci transferul la tot ce ai in pc! Alta modalitate rapida nu ai! Mai sunt site-urile de hosting unde poti incarca fisiere dar dureaza mult pana incarci 1 GB (aprox - 5-6 ore)

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Incearca! Dar tot sa stergi inclusiv-> Quicktime Dupa aceea foloseste Ccleaner->da un restart si instaleaza iTunes. Daca ai multe ->foloseste Revo Uninstaller -> Un tutorial despre cum functioneaza REVO uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=267