| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, Ce Alegeti Ipad 2 sau Iphone 4s, de ce?

Răspuns Câştigător
| decodesky a răspuns:

Ipad2 Pe ipad nu poti suna. Doar trimiti sms/internet/aplicatii
iphone4s poti suna/aplicatii/net/sms/etc happy Singura problema e ca te Holbezihee hee dar cum se zice "Hello pitzi" merge iphonele laughing bafta

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Parerea mea e sa alegi ceva cu android

Răspuns utilizator avertizat
| emil11 a răspuns:

Eu as alege iPad 2 pentru ca ai mult mai multe aplicatii, ecran mai mare.Nu te lua dupa Pisla, am vazut multa lume cu ipad si in metrou autobuz.

| EmanuelThN a răspuns:

Iphone 4s happy iti recomand bafta

| Pisla a răspuns:

Depinde ce ai nevoie:
1. Iphone 4s: daca vrei telefon si sa asculti muzica...sa folosesti hartile etc.
2. Ipad 2: daca in general vrei sa citesti stirile. Ar fi ciudat sa stai prin oras, sa nu stii unde te afli si scoti dita mai Ipad-ul ca sa te uiti pe harti.

| monstercata_9934 a răspuns:

Salut adrian din partea mea iti sugerez ipad2 pentru ca poate fii si telefon da vorbesti cu casti (are si google maps, mail, poti sa te joci si pe ea)si eu am ipad 2 si imi foloseste mai mult decat iphane 4s oricum ipone4s e mai scump decat ipad2