| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,ce sa aleg, ipad mini sau iphone 5? precizez ca am deja un ip4. Funda PS:Lasatima cu androidu vostru,mie imi place Apple, asa ca eu vreau sa aleg ceva dintre iphone 5 si ipad mini

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Ia-ti iphone 5, ai ultimul telefon de la Apple. Apoi incerci sa scapi de iphone 4 si cu banii castigati poti strange si de-un ipad mini.winking
Eu unul asa as face.
Bafta

| Intrebari200 a răspuns:

Daca deja ai un iphone 4 mai bine cumpara un ipad happy Dar ramane la alegerea ta si in functie de necesitati.

| AndreeaDiana0412 a răspuns:

Buna! O sa-ti zic scurt si la obiect: iPhone5. Eu asta as alegehappy

Răspuns utilizator avertizat