| Deiiu26 a întrebat:

Sall! Ce credeti despre liceul ecaterina teodoroiu din tg jiu, mai exact la profilul filologie? Este greu? Cum sunt profesorii? La ce se da bacul? P.S. As dori sa raspunda doar cei care au urmat acest liceu sau inca il urmeaza, ori cei care stiu ceva despre el.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

La filo dai bacul la romana, istorie si socio-umane, dar de la anul lucrurile se vor schimba. Este greu atat timp cat nu inveti. Fa-ti datoria si ni vei avea de suferit. Bafta!