| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce sa aleg iphone 4S sau 5? cele mai multe aplicatii din itunes sunt luate dupa net, si nu am cum sa le fac update sa fie compatibile cu iphone 5straight face. Funda

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ii spui lui taicatu sa ti le cumpere pe amandoua, fiecare cu aplicatiile lui. Si asa ai spus ca ai bani sa-ti cumperi 5 iphone-uri.

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru adrianboss2011):

Parca erai cu samsungul, ai trecut pe iphone de cand o iesit maicata din somaj si s-o reapucat de prostitutie?

Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns:

Poate pana baga Iphone 5 in magazin apare si jailbreak untethered pentru iOS 6 si ti le downloadezi la loc. Momentan pe ios6 nu merge nimic piratat si nici unlock nu exista.

| CostyBoss123 a răspuns:

IPhone5

Răspuns utilizator avertizat
| Agugugaga a răspuns:

BHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ce intrebare proasta rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Iphone 5! HAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHA si eu am intrebat la un copil de 4 ani si mi-a raspuns Iphone 5 laughing=Invata si tu ce e ala Iphone! rolling on the floor

| AndreeaSweet13 a răspuns (pentru Agugugaga):

Iphone 4s se dovedeste a fii mult mai bun decat iphome5 asa ca mai tacii!
dupa parerea mea iphone 4s este cel mai bun.