| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall
Ce sa fac ca sa nu mi se mai blocheze gta san andreas-ul? Daca dau de 2-3 ori pe escape ca sa intru in meniu mi se face tot ecranul negru si apoi se stinge jocul.
Am reinstalat acum 15 minute jocul si tot asa face.
Si ce alte jocuri as putea descarca sa fie faine precum gta san andreas?
FUNDA

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Problema te se trage fie ca jocul nu este compatibil cu windows-ul, fie ca placa ta video este prea ruginita/veche ca sa spun asa in comparatie cu cerintele jocului. Funda?

| AnOnImUl321123 explică:

La fel se intampla si atunci cand vreau sa tunez o masina, se stinge jocul dintr-o data. Iar daca dau o data pe escape, reintru in joc si misc mouse-ul iar imaginea nu se misca delic adica nu prea stiu cum sa va explic. sper ca ati inteles.