| malexandra25 a întrebat:

Am o problema.Cand incerc sa intru in Sims 3 ecranul imi apare negru si ramane asa.Si daca apas pe Alt+Ctrl+Delete nu se schimba nimic.Melodia de incarcare se aude, dar jocul...Fac cu nervii deja.Am dezinstalat tot,am reinstalat inapoi, dar nimic. Aveti careva vreo idee despre ce as putea face? Funda

Răspuns Câştigător
| MotanuJmekerit a răspuns:

Incearca ceva de la rezolutie daca are de reglare in afara jocului... si eu pateam asa cu unele jocuri si era Refresh Rate ala cu 80 Hz 120 Hz de la alea imi aparea mie.