| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, De Ce nu Pot Trimite Mesaje Private imi spune asa:Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @adrianboss2011! Se o vreme încoace, administratorul Cătălin a hotărât să înceapă curățenia de toamnă pe TPU. Astfel, membrii au fost selecționați în juniori și seniori dip vechimea pe care o au pe acest site, juniorii urmând să treacă la statutul de senior dacă îndeplinesc o serie de criterii. Membrii juniori au niște mai puține drepturi decât seniorii, de aceea nu poți trimite mesaje. Toate au fost dezbătute public la rubrica Blogul nostru și al vostru.
O zi cu zâmbet să ai!

| AndreiGabi a răspuns:

Acum cateva zile s-a luat o decizie ce impart membrii TPU in doua categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private

| Catheryne a răspuns:

Membrii TPU sunt impartiti in doua categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, esti membru senior.
Daca eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Kozmyn96 a răspuns:

Salut! Înseamnă că eşti membru junior! Trebuie să ai rank de senior(100 de răspunsuri) şi eu sunt junior dar am 21 de răspunsuri!

| Golanasul a răspuns:

Trebuie sa ajungi la 100 raspunsuri (membru senior)si dupa aceea vei putea trimite mesaje private.