| eva7 a întrebat:

Sall, puteti va rog sami spuneti cum pot scoate muzica din youtube

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Descarci un program gratis YTD Video Downloader si cu ajutorul lui poti scoate orice de pe youtube si te ajuta chiar sa conertesti video in audio, exact asa copiind url-ul videoclipului si lipind-ul in caseta indicata. Succes

| Julya21 a răspuns:

Sau poti sa descarci o programa speciala numita Youtube Downloader sau ceva de genul acesta, mai departe tot e simplu