| MaXgAn2112 a întrebat:

Sall TPU

Puteti sami spuneti care e mai bun PS4 sau Xbox one?

Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut MaXgAn2112.Eu prefer PS4 fata de Xbox One. Uite aici un site in care sunt mai multe comparatii. Te poti uita la ele si o sa iti dai tu seama singur care este mai bun.

Link site :http://www.techradar.com/......er-1127315

Bafta :D

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Un PC bine dotat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LTAA):

Cea mai buna alegere, dupa ce ca astia cu " console (ma refer mai mult in afara nu in Ro laughing ) platesc de rup la fiecare joc, mai arata si mult mai slab de cat ar trebui de fapt. mari "destepti"

| Bitza98COD a răspuns (pentru LTAA):

Ba cand va aud de pc mor stiti ce inseamna un pc bine dodat inseamna peste 40 de milioane pentru un gameplay super cand la o consola faci un gameplay extrem de bun la doar 18 milioane si sa nu va aud ca trebuie sa cumpar jocuri sau daste jocurile cumparate sunt mult mai bune decat cele piratate si dava vrei sa joci online pe pc tot trebuie sa cumpar jocu asa ca gura mica astia care nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as lua una din cele 2 nici sa mi le dea careva, dar daca ar fi sa aleg ar fi ps4. exclusive mai bune (pentru mine) si e mai ieftin