| IamFantastic a întrebat:

Sall, sora mea mai mica imi ia mereu lucrurile mele si se inchide in camera ei cu ele. cum pot sa deschid de la dormitorul ei fara sa o stric (fara cheie pentru. ca nu merge cu a mea si cheia ei o tine ascunsa) cum pot sa o deschid?

5 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JZJe23UD8wU. Da e in engleza, si cred ca oricum mai bine vorbesti cu ea. :D Oricum sper ca te-am ajutat. Pa :-h

| cυρcαкє a răspuns:

hee hee Ascundeti si tu lucrurile sa nu le mai gaseascalaughing

| Dema a răspuns:

Asteapta pina va vrea la wc sau sa manince rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe viitor elimina acea cheie pentru a nu mai fi la indemana ei.
Ceea ce face ea este o forma de protest fata de ceva, o certi, ai impui restrictii, ai iei si tu obiecte care-i apartin etc. si ar fi bine sa nu faci astfel de gesturi, totul se trateaza cu calm si rabdare.
Vorbeste-i frumos si n-o certa si da dovada de seriozitate, uneori copii inteleg mai multe decat am putea crede noi restul.

| IamFantastic explică:

Ms all am asteptat pana s-a dus la wc apoi am eliminat acea cheie, apoi am ascuns lucrurile mele (nu conteaza unde laughing )
a da si i-am vorbit cu calm dupa ce am facut toate astea.